Sağlam, Çevik, Güçlü ve Ekonomik...

Danışma: +90 324 235 66 01 pbx

Stralis

Konfor


Stralis kabini her türlü sürüş koşulunda konforlu, ergonomik ve güvenilir ortamlı bir kabindir. İçerisinde gezinme ve dinlenme, eşyaları depolama ve evde gibi hissetmek için ideal bir ortam sunmaktadır.

Araca ait kumandaların  tümü kolayca görülebilir ve sürücü tarafından kolayca erişilebilir bir konumda olup aracın kontrol altında tutulması ve maksimum seyahat konforu sağlanmaktadır.

Bu özellikler aşağıdaki şekilde vurgulanmaktadır:

  • Çok fonksiyonlu bir merkezi ekran ve opsiyonel olarak entegre bir uydu navigasyonuna sahip ön panel,
  • Iveco renkli Ekranı için, sürüş ile ilgili menüleri de kapsayan direksiyon simidi kumandaları f(örn.; motor yağı seviyesi, adblue seviyesi,) ve diyalog kutuları (örn. audio, seyahat verileri, arıza teşhis ve bakım). Direksiyon kolonundaki  kumandalar üzerinden dekompresiyon motor freni (ITB), ZF intarderi (opsiyonel), hız sabitleme sistemi ayarlanabilir hız sabitleyicisi ve eurotronic vites seçimi yapılabilir,
  • Bel desteği dahil dokuz ayara sahip ısıtmalı sürücü koltuğu opsiyonel bir özelliktir,
  • Sürücü ve yolcunun üst tarafında bulunan ve kabin tipi ile yüksekliğine bağlı olarak hem açık hem de kapalı bölmelerin bulunduğu üst depolama bölmeleri.

Dİnlenme alanı geniş konforlu yataklara sahiptir: üstteki yatak kabinin arka paneline doğru tamamen katlanabilir (Active Space Super 3), alt yatak ise dinlenme sürelerinde rahat bir yaşam alanının oluşmasını sağlayacak şekilde üç bölüme ayrılmıştır.

Stralis mükemmel bir ses izolasyonu, güzel bir aydınlatma ve isteğe bağlı olarak yüksek kapasiteli bir klima sistemi sunar.

Üç kabin tipi mevcuttur.

  • Active Day (AD): dağıtım faaliyetleri/ günlük görevler için kompakt bir kabin,
  • Active Time (AT): Uzun yol görevlerde kullanılmak üzere yüksek veya standart tavanlı yataklı kabini
  • ve Active Space (AS): Active Space, Active Space 3 kabinini (alçak tavan) ve premium kabin Active Space Super 3 (yüksek tavan) geniş kabinini kapsayan, hem ulusal hem de uluslararası uzun mesafeli görevler için;