Sağlam, Çevik, Güçlü ve Ekonomik...

Danışma: +90 324 235 66 01 pbx

Stralis

Uluslar arası & Ülke İçi Taşıma


Uzun otoyollar , uluslararası ve yerel taşımacılık, yakıt tüketimine azami dikkat ederek, belli bir hız ile uzun mesafeler (yılda ortalama 150,000 km ile) kat etmek anlamını taşımaktadır ve bütün bunlar , yüksek hacimli  kargo, farklı üstyapı tipleri ve değişik coğrafyalardaki yollar ile gerçekleşir.

Bu tür görevler için seçilebilecek üç ana kriter mevcuttur ve Stralis bütün bu kriterleri yerine getirmektedir:

·    Yüksek esnekliğe sahip, güvenilir ve etkili yürür aksam,

·    Mükemmel bir sürüş konforu,

·    Hem çalışma hem de dinlenme bakımından etkileyici iç mekan ve konfor.

Uzun mesafeli taşıma faaliyetleri için en uygun Stralis modeli konfigürasyonu aşağıdaki özellikleri kapsar:

·    AS Kabin (Active Space Super 3) maksimum verimlilik , aerodinamik performansa sahip yüksek tavan, yakıt verimliliği ve ses izolasyonu. Tam konforlu sürücü koltuğu, klima sistemi ve ekstra uzun yatakları ile zengin bir ekipman sunar. Manuel veya   EuroTronic şanzımanlı ZF Intarder ile, sürüş konforu için mükemmel bir iş ortağıdır. Şanzıman freni opsiyonel olarak sunulur. Emniyet için EBS, Hill Holder (yokuşta geri kayma kontrolü) ve ön park freni opsiyonel ekipmana dahil iken ESP, Lane Departure Warning System (şeritten ayrılma uyarı sistemi) ve Advanced Cruise Control (ileri düzeyde hız sabitleme sistemi) sistemleri de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

·    Yüke ve yola bağlı olarak (yol yüzeyi de dikkate alınır) 450 ila 500 HP'lik güçlere sahip Euro5 motorları , kategorilerindeki uzun bakım aralıklarını gerektirir (50,000 km'de bir );

6x2 çekicileri (440 S … TX/P), 4x2 çekicileri(440 S ... T/P) ve 6x2 kamyon versiyonları (260 S Y/FP-GV, Y/FS-GV ).